Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 12.09.2018 16:48:27 

MAX a MÁŠA - angličtí buldokové

             Vítám vás na svých stránkách, jmenuji se MAX a jsem anglický buldok

To jsem všechno já  2007-2009    

 

3.BŘEZNA 2009 jsem oslavil své II.narozeniny .

Jsem už tedy pořádný chlapák . Pokud se chcete podívat na takový průřez mým dosavadním životem, nakoukněte do sekce video.

Rád bych vás také požádal, když už budete procházet mým webíkem o zanechání vzkazu, zda se vám zde líbilo . . . atd., v mé návštěvní knize. Když tam zanecháte i kontakt na vás, budu rád a určitě váš web nebo fotogalerii navštívím .

 To jsem já v 1.roce              

Rád bych vám tedy napsal, co se u mě stalo za ten rok nového.

I nadále chodím na procházky, nejraději do Podkomorských lesů nebo na Brněnskou přehradu , ale už se bohužel tak často nestýkám se svými prvními a nejlepšími kamarády buldočkem Maxem, mopsíkem Bubákem a AST Ginou. Naposledy jsme společně venkali někdy v dubnu. Ono to bylo hlavně tím, že panička pořád pracovala a pracovala . . . a pak já jsem již dorostl v pána psa a taky jsem dost „posera“, což se projevuje tím, že vrčím na pejsky kluky. Na psí holky nevrčím, těch když se bojím, tak se s nimi nebavím a dělám, že tam nejsou nebo se schovám za paničku.
S Ginou jsme měli takový vášnivý vztah, který časem přerostl v divoké zápasy, při kterých Gina vyhrávala, tak teď společně raději nevenkáme. Museli bychom být jeden nebo druhý uvázaní na vodítku, a to bychom se při těch našich vycházkách moc nevylítali. . . Snad dostanu časem rozum /jak říká panička/ a půjde mi krotit své vášně  a taky doufám, že se brzy opět setkám s Maxem a Bubákem. 
 S fr.buldočkem Maxem           
Jinak co se týče mého chození na vodítku, tak to jsem se dosud nenaučil a asi se nikdy nenaučím. Leda tak na stará kolena  Miluji volnost, „proletět“ se za klacíkem nebo míčkem. Skákat do spadaného listí v lese . . . to je vám paráda ! Kdyby tak chtěl napadnout sníh, ten jsem si v loni užil jen den, pak roztál a už jsem ho neviděl. A co absolutně nesnáším, jsou procházky na „špagátě“ a po chodníku, brrr  Já jsem totiž skrytá „koza horská“ , „torpédo ušatý“  apod.
 Sprintující "angličan"              
Ještě, že máme hned za domem docela velký travnatý plácek, kde se můžu vyblbnout. No a hlavně jsem si tam našel spoustu nových kamarádů, se kterými se tam od jara pravidelně scházíme a kujeme společně pikle  Hlavně je tam víc holek než kluků a holky ty já miluji úplně všechny, ale nejvíc asi labradorku Tesu. Jinak mám moc rád černou labradoří slečnu Kenu a pak buldočí francouzský holky Roxanku a Barušku. Občas se k nám přidá i Jesinka, což je JRT. Jenže je malinká a já „hromotluk“ vážící 26,5 kg, tak si tak nevyhrajeme, jako s holkama labradoříma.  A pak zde mám kámoše kluky, bíglíka Fida a pudlíka Rabíka. No a když se takhle všichni sejdeme, tak to je hned o zábavu postaráno 

 S labradoříma holkama          
 

 S milovanou Lusi               
Tak a to je zhruba všechno o co jsem se chtěl s vámi podělit. Vše z mého ročního života je zdokumentované v sekci maxi galerie nebo se koukněte na videa.
Všechny vás zdraví

                      Max                    

 

Další kontakty na páníky :   ICQ: 446-726-448    SKYPE: rencha27

 

 

 

TOPlist